CESTOVANIE

Stredoveké mestečko Uhldingen, Nemecko

SK: Výlet vo Švajčiarsku pokračoval. Dnes sa však presunieme trošku ďalej, až za jeho hranice do Konstanz v Nemecku, kde sme si zajednali malý motorový čln, ktorý nás povozil po Bodamskom jazere okolo niekoľkých malých ostrovčekov. Malú prestávku sme si dali v stredovekom mestečku na koloch Uhldingen. Toto zároveň múzeum na vode si môžete pozrieť i zvnútra(fotky sú však zakázané) a dozviete sa zaujímavé skutočnosti ako tu žili predkovia. Okrem toho naďabíte i na chované zvieratká, takže i deti sa určite potešia.

EN: The trip in Switzerland continued. But today I will take you a bit further, across the Swiss borders to Germany and little town called Konstanz where we rent a boat that took us around the Bodensee and few small islands. We had a little break in a small town from Middle age called Uhldingen. You can see this open air museum at the same time inside also(the pics are forbidden) and find out very interesting information about the anscendants. Besides that you can also see livestock outside so kids will be happy too. 

IMG_20160517_091834DSC_0455upr

SK: Bolo celkom veterno a tak som siahla po klasickom trenčkote, ktorý sa veľmi ľahko kombinuje. Pásiky túto sezónu zbožňujem. Je to vidieť i na tope, ktorý v mojej batožine nesmel chýbať. Ten som doplnila o vestu z príjemného materiálu z F&F. Keď však cestujem, nerada so sebou beriem veľa vecí. Práve preto som si vzala jedny elastické džíny a biele tenisky, ktoré sa hodia skoro k čomukoľvek. Na výlete mi nesmeli chýbať slnečné okuliare, klobúk a samozrejme dobrá nálada.

EN: It was a bit windy thats why I wore a trenchcoat which is very easy to style. I love the stripes this season what you can also see on my top, it had to be included in my luggage. I styled it with a gilet from F&F that is made of very comfy material. When I travel I dont like to take a lots of clothes that why I decided to take few pieces that you can really style with anything, like skinny jeans or white trainers. Of course I didnt forget about very important sunglasses, a hat and good mood:)

DSC_0486upr DSC_0500upr DSC_0495upr20160516_15455820160516_155051

Použité/Used: džíny(a jeans), top, vesta(a gilet), kabát( a trenchcoat)-old collection, klobúk(a hat), slnečné okuliare(( the sunglasses)-F&F, tenisky(the trainers)-Deichmann