MÓDA

Predstavenie módnej značky ALCHYMI v ZOOTE

SK: Premýšľala som ako vám predstavím značku ALCHYMI, tak ako ju vnímam ja. A prišla som nato, že najvýstižnejší termín je ORIGINALITA. Páči sa mi jej celý koncept. To, že bola navrhnutá na československej scéne i to, že podčiarne vašu osobnosť. Pretože vy samé ste tou tajnou ingredienciou… Či už máte radi sukne a ženskosť alebo minimalizmus, každý sa v nej nájde. Produkty z tejto značky si môžete zakúpiť v ZOOTE.

EN: I was thinking how to introduce you the fashion brand ALCHYMI in the best way to you to understand what is it about. And I have found out that the best word for it is ORIGINALITY. I like the whole concept of it. I like the fact that it was designed on Czechoslovak fashion stage and that it really underlines your personality. Because you are the secret ingrediency… If you like the skirts and feminity or minimalism, you will find it. You can buy it in ZOOT.sk.

A moja tajná ingrediencia je…/And my secret ingrediency is…


20160409_200035

SK: Predstavenie značky prebehlo v Rybárskom cechu, kde nás okrem toho čakala príjemná atmosféra, chutné občerstvenie, sranda pri fotení s rekvizitami, kde si každá z nás mohla zvoliť svoju vlastnú ingredienciu a nakoniec prišiel i šikovný kúzelník:)

EN: The presentation of ALCHYMI was in Rybarsky cech and besides that we had a very good atmosphere, a tasty refreshment, a fun during pictures taking with some properties where everyone got a chance to create own ingredient and in the end a magician came:)

FotorCreated1 FotorCreated2FotorCreated

Mňa najviac zaujalo toto tričko a sukňa, ktoré skvelo oživia môj jarný šatník/ My favorites are this skirt and this top which will refresh my spring wardrobe perfectly

alchymi

Sukňa(a skirt), tričko(a top)-ALCHYMI in ZOOT, kabelka(a bag), lodičky( the heels)-F&F