MÓDA

Miklosko Jar/Leto 2018 v mojom podaní

Pred časom som sa bola pokochať niekoľkými prehliadkami vrámci akcie Eurovea Fashion Forward, kde nechýbala ani prehliadka Fera Mikloška. Modely boli svieže, nositeľné, elegantné i športové a stylingy naozaj splnili očakávania. Najviac ma oslovili biele mikiny s nápismi, safari potlače, ale aj čipka v zelených odtieňoch. Záverečný čierny kostým bol pre mňa čerešničkou na torte, keďže obľubujem pánsky chic.

Na akcii som stretla ako už býva zvykom časť slovenskej módnej blogerskej scény. Simona Škodová, Cisarovenovesaty, The blondzebras, Timea-timbo či Zrzkastyle si prehliadku užívali spolu so mnou a všetky sme sa zhodli na tom, že bola skvelá a každá z nás by si vybrala úplne odlišný kúsok. A to je veľmi dôležité, pretože každá žena je iná a páči sa jej niečo iné. A Fero to evidentne vie. 🙂

Mne sa veľmi zapáčila čipka v zelenohnedých odtieňoch. V mojom šatníku nenájdete až tak veľa romantických šiat, ale tieto sú iné. Majú totiž farbu mojich očí. Možno i preto to bola láska na prvý pohľad. Okrem toho majú skvelý áčkový strih, ktorý je skvelou voľbou pre viacero typov postáv, vrátane tej mojej. Čo sa mi na týchto šatách páči najviac je materiál. Je totiž priehľadný, no na prvý pohľad si to nevšimnete. Páči sa mi takáto rafinovanosť! A bonusom je, že šaty ladia nielen k mojim očiam, ale i k prostrediu, v ktorom sme urobili tieto krásne zábery. A bola to náhoda!

Fero Miklosko navrhuje aj doplnky. Už dlho som poškuľovala po jeho kabelkách. Tieto dve sa mi páčia veľmi. Keby som si mala jednu kúpiť, tak sa doteraz neviem rozhodnúť. Sú praktické, zmestí sa tam peňaženka, okuliare i rúž-3 veľmi dôležité veci, ktoré mám stále v kabelke, no najviac sa mi páči ich textúra v podobe glitrov. Ešte trošku pošporím a aj kabelka bude. 😀 Baby, ktoré farebné prevedenie by ste si vybrali vy?

Fotil: Tomás Figura

Čo mám na sebe:

1.outfit: šaty-Fero Miklosko, topánky-Topánkovo, kabelka-H&M

2.outfit: džínsy-F&F, tričko-Mango, bunda-vintage po mamke, tenisky-Deichman, šatka-Zoot, kabelka-Miklosko

3.outfit: džínsy-Zoot, tričko-Reserved, sako-cellbes.sk, topánky-Topánkovo, kabelka-Mikloško