MÓDA RECENZIE A EVENTY

Ženské rutiny

Občas by som chcela byť ako chlap, nič si nepripúšťať, byť racionálnejšia, neriešiť blbosti a nemať dilemy. Ale nie som. Som ženou a som rada, že ňou som. I napriek tomu, že každý mesiac trpím kŕčami v bruchu kvôli našim „mesiačikom“, i napriek tomu, že som náladová a mojim hormónom občas proste nerozkážem, i napriek tomu som rada, že som žena.

Ženy, veď nám je vlastne tak super. Sme síce emocionálne, no máme intuíciu, ktorá nás nikdy nesklame. Tak nejak vždy vieme, do čoho sa púšťať a do čoho radšej nie. Môžme sa krášliť a reprezentovať. V dnešnej dobe existuje už nespočetné množstvo šminiek, parfémov, nehovoriac o móde, ktorá ženám leží pri nohách. Naozaj si je z čoho vyberať. Každá z nás je ale iná a každej pristane niečo iné. Ja počas bežných dní používam minimum mejkapu. Naozaj sa snažím o svoju pleť príkladne starať. Prešla som si obdobím akné a to neprajem nikomu. Ako som sa s ním popasovala si môžete prečítať tu. No späť ku šminkách. Okrem pleťovej kozmetiky si potrpím na kvalitný mejkap. Teraz som na odporúčania beauty blogerky Drew prešla na značku Estee Lauder a konkrétne Double Wear a je to naozaj pecka! Je prirodzený a zároveň dostatočne krycí, plus čo mi vyhovuje najviac, zmatňuje. V mojej kozmetickej taštičke nájdete aj korektor na moje kruhy pod očami, ktoré mám bohužiaľ dedičné a nič s tým neviem urobiť. Používam ten od Maybelline je fakt super. Dá sa s ním krásne zakryť čo potrebujem a aj kontúrovať. Potom už len špirála, ktorá predlžuje riasy, čierna ceruzka a očká sú „ready“ do ulíc.

Na obočie mám overenú sadu z Make-up studia, majú tam aj tieň a ceruzku na obočko ako aj fixátor určené na svetlé chĺpky. Vytvoria úplne prirodzený vzhľad. Pery musia byť hydratované a preto sa bez balzamu na pery nezaobídem. Najradšej mám balzam od Larensu. No a celý mejkap zvyčajne zakončujem transparentným púdrom od Rimmelu, farbou na líčka a rúžom na pery od Mac Cosmetics. Občas mám ale aj ja chuť dať sa niekomu nalíčiť. Veď som žena. 🙂 Tentokrát som sa zverila do rúk šikovníc z G-baru v Bratislave. Nielenže mi vykúzlili krásne očné tiene, ale i nádherné zapletané vlasy. Baby odporúčam návštevu. Okrem mejkapu a vlasov vám radi upravia i nechty alebo urobia pedikúru či doplnia umelé mihalnice. Oplatí sa! 🙂

Inak rolák, ktorý mám na sebe je z F&F bazáru a som rada, že som ho stihla uchmatnúť. Je neskutočne pohodlný a bielu mám naozaj rada. Celkovo preferujem v zime roláky. Počasie dokáže byť nevyspytateľné a preto sa radšej vždy poistím. Jeden taký som našla aj na stránke Otto.sk. Vyzerá, že bude veľmi pohodlný a taktiež sa mi páči tmavé vsadenie. Čo poviete? Podľa mňa skvelý výber do práce či na bežný deň.

Majte krásny deň!