MÓDA RECENZIE A EVENTY

Zmena

Milujem kaviarničky s atmosférou. Aj preto rada zájdem do neďalekej kaviarne Friends v Karlovke. Je to tam tak akurát veľké, obsluha je vždy veľmi milá, interiér veľmi čistý, veľa svetla, kávička mi chutí, no a tie koláče…paráda. Milujem ich rebarborový zákusok. Tak šťavnatý a vždy čerstvý koláč som už dlho nemala. Minule som si tam pre zmenu dala i jablkový, ktorý bol tiež vynikajúci, ale mojím dobrým časom je koniec. Bio rezonancia potvrdila potravinovú intoleranciu, a práve obľúbené jabká by som nemala konzumovať.

A nejde iba o jablká, zistili mi aj intoleranciu na lesné hríby, bielok z vajíčka a čo je najhoršie na laktózu a kravskú bielkovinu. Takže sa musím na niekoľko mesiacov poriadne obmedziť. Na jednej strane je to super, pretože moje bolesti žalúdka ustupujú. Na strane druhej sa obávam toho, ako prežijem Vianoce bez obľúbených domácich dobrôt. Asi zhreším. 😀 Ak máte tipy na nejaké fajnové alternatívy, sem s nimi. Rada uvarím či upečiem niečo chutné a zároveň zdravé. Ale poviem vám, závidím všetkým, ktorí toto riešiť nemusia.

Vyšetrenie biorezonancie vrámci potravinovej intolerancie, ako aj samotnú terapiu robia na klinike Imunovital. Odporúčanie som dostala od youtuberky Lucypug, začo jej touto cestou ďakujem. Objednali ma hneď do troch dní, zaplatila som zato 35€ a personál bol na klinike ozaj zlatý. Všetko mi vysvetlili ako neznalcovi. Presne to mi u niektorých lekárov chýba. Myslia si, že ste tiež lekár a keď vás zasypú nekonečným počtom odborných slov, tvária sa prekvapene, že tomu nerozumiete. Na klinike Imunovital sa toho báť nemusíte. 🙂 Teraz mi už ostáva iba jediné, vydržať niekoľko mesiacov, kým sa môj organizmus prečistí a potom postupne do stravy zaraďovať moje obľúbené kozie, ovčie či kravské mliečne produkty.

Ak máte tipy na nejaké chutné, overené vianočné recepty, budem veľmi vďačná. Ďakujeeeeem a prajem vám krásny večer priatelia!

Od hlavy po päty-F&F, ponožky-Bepon

Fotila šikovnica Natália Jakubcová