MÓDA RECENZIE A EVENTY

Slová

Občas sme komplikovaní. Nebudem sa tváriť, že ja nie. Mám svoje nálady (pozdravujem svojho frajera). Niekedy vstanem ľavou nohou a celý deň sa otočí o 180 stupňov. Vtedy sa snažím od ľudí dištancovať až do chvíle, kým sa tie stupne trošku neotočia na správnu stranu. Veľakrát si želám, aby som sa mohla teleportovať. Musím však priznať, že ani nie tak z miesta, ako od ľudí. 

V poslednej dobe sa stretávam s pokrytectvom a aroganciou. Zisťujem, že mnoho ľudí má úplné iné priority a uznáva úplne iné hodnoty v živote ako ja. Neskôr sa prichytím pri tom, že si uvedomím, aká som vlastne naivná. Neviem ako vy, ale ja sa veľmi dlho riadim príslovím: ,,Nerob druhým to čo nechceš aby iní robili tebe“. No bohužiaľ sú ľudia, ktorí to využívajú vo svoj prospech.

V tom momente je mojim jediným želaním teleport. Viem, že je to nereálne, ale snívať stále môžem, no nie? A ak nie teleport, tak minimálne takéto parádne autíčko, ktoré ma odvezie ďaleko od všetkého. Auto, kde si pustím fajnovú muzičku a prídem na iné myšlienky. Zatiaľ som nenašla iný spôsob. Meditácia mi nepomáha, neviem sa pri nej sústrediť, ale hudba v spojení s bezpečnou jazdou je to pravé orechové. Práve preto bola naša cesta do Košíc minulý mesiac akýmsi vykúpením. Marek šoféroval a ja som „meditovala“. Toto autíčko má okrem iného aj masážne sedadlá, ktoré sú skvelým bonusom pri dlhších trasách. Dokonca má i horné okno. V tomto ročnom období sme ho síce nevyužili nato čo obvykle, ale v lete si to majitelia tohto modelu iste nevedia vynachváliť. Ford Slovensko, ešte raz ďakujem za skvelý zážitok!

Fotil:XLPIXEL

Čo nosím: pulóver, nohavice, topánky a kabelka-F&F, kabát-Mango