MÓDA

MIKLOSKO jeseň-zima 2016

Minulý týždeň sa niesol v znamení rozličných eventov, od prezentácie ASUS novinky smartfónu Zenfone 3, cez detskú halloweensku párty až po veľkolepú módnu predhliadku slovenského dizajnéra Fera Mikloška, ktorá sa netradične konala v priestoroch garáže hotela NH GATE ONE Bratislava. Výborný nápad! Celá atmosféra nabrala úplne nový rozmer. Chladný priestor a bielošedé steny sa zrazu zmenili na „karneval“ v Riu. Paleta farieb, textúry a trblietavé materiály, po ktorých dizajnér siahol priťahovali pohľad hostí, ale i všadeprítomných kamier a fotoaparátov. Efekt bol dosiahnutý!

Prvá kolekcia bola inšpirovaná novinkou z rady ASUS, smartfónom Zenfone 3. Prevládala v nej tmavomodrá a čierna, strieborné odlesky, čipka, ale i priehľadné materiály. Štýlové, ženské a romantické! Každý model bol nádherne prešpekulovaný. Vyberám 4, ktoré pohladili moje oči najviac.

fotorcreatedm

Druhá kolekcia preniesla divákov do ázijských kultúr. Nádherné kvetinové vzory, trblietavé materiály, kožušina a kopec ďalších prvkov strhli pozornosť každého na prehliadke! Tlieskam i vizáži modeliek, dotvorili prekrásny look a nechali nás žiť si svoj sen.

fotorcreatedm2

Poslednou a pre mňa najzaujímavejšou kolekciou bola kolekcia inšpirovaná boho štýlom. Použité materiály boli jednoducho vynikajúcim výberom, ako aj ich samotný styling. Nehovoriac o farbách, ktoré potvrdili, že jeseň či zima nemusia byť vôbec pochmúrnym obdobím, stačí si ho iba trošku „prifarbiť“.

fotorcreatedm3

Toto je len niekoľko fotiek, ktoré vyhotovil Dominik Babušík podľa môjho vlastného výberu. Všetky ostatné nádherné modely nájdete tu: Miklosko Fashion Design

Na prehliadke sa stretlo niekoľko známych osobností, blogerov, fotografov a samozrejme priateľov módy a krásnych vecí. Žiadna prehliadka by sa nezaobišla bez štedrých partnerov. V tomto prípade nás hostí potešil výborný uvítací drink či poprehliadkový catering, Ferrero Rocher pokušenie, ale i zorganizovaný rozvoz domov, ktorý zabezpečil Renault svojimi testovacími jazdami. Musím povedať, že by sa mi také autíčko veru páčilo:)

img_4777 img_4015 img_4030

A takáto parádna partia báb sa nás tam zišla. Zľava: moja maličkosť, Veronika z Modnysvet, Ivet z DonnaIveh, Dominika z Perlaoreneta, Timea z Timeatimbo a Mirka z The Blond Zebras. Za túto krásnu fotečku pri Renaultiku ďakujeme šikovnej fotografke Vande. 🙂

dsc_9880

A tento kabát je jednoducho nezabudnuteľný kúsok! Vianoce prichádzajú, mami! 😀

14918763_1276089229079092_3133193898720629676_o

XOXO