MÓDA

Na pikniku

SK: Verte či neverte, ešte nikdy som nebola na pikniku! Minulý víkend som však mala milú návštevu a preto bola výborná príležitosť to zmeniť. So synovcami sme sa vybrali do Líščieho údolia, kde je naozaj krásne! Nielenže je tam možnosť urobiť si piknik, ale deti sa môžu vyhrať na preliezkach a tí starší i na fitness pomôckach.

EN: I have never been on picnic before. But I had a nice visit last week so I could change it. My nephews visited me so we went to a very nice place called Liscie udolie in Bratislava. Its not only a perfect place for picnic but there is also a playground for little kids and fitness path for older kids or the adults.

FotorCreated

SK: Piknikový kôš bol pripravený s domácimi dobrotami. Musím odporučiť farebné plastové nádobky zo Zootu, do ktorých si môžete všetko pekne rozdeliť. Ovocie, krekry, oriešky či niečo sladké. Je to veľmi praktické a mala som istotu, že sa mi piknikový kôš nezašpiní.

EN: Picnic basket was ready with home made snacks. I have to recommend you plastic bowls from Zoot where you can divide all the snacks in. Fruits, crisps, nuts or something sweet. Its great because you can be sure your picnic basket will stay clean.

IMG_6864 IMG_6866 IMG_6887 DSC_0065 IMG_6927 IMG_6939 IMG_6915 IMG_6938

SK: Veľkým problémom bolo čo na seba. Keďže ma krásne pripieklo deň predtým, vedela som, že potrebujem niečo ozaj pohodlné a tieto maxi šaty z F&F ma zachránili! Sú vyrobené z veľmi príjemmného materiálu, a sú naozaj veľmi pohodlné. S deťmi to bolo o čosi jednoduchšie. Bolo veľmi horúco a tak sme vytiahli tričká, tielka, krátke nohavice a bolo! Vtipné bolo, že sme sa koniec koncov celkom dobre zladili 🙂

EN: I didnt know what to wear as I was a bit burnt from day before. But this maxi dress from F&F saved me. Its made of very nice material and its very comfy. With kids it was easier. It was very warm outside so we grabbed some T-shirts and shorts and they were ready. Funny was we kind of matched:)

IMG_6986 IMG_7031 IMG_6892

Použité(Used)-Piknikový kôš, poháre so slamkou, plastové misky-Zoot, deka-F&F, detské oblečenie(kids clothes)-F&F Kids