MÓDA

Prechádzka v Zurichu

SK: Mestá na vode boli vždy mojou srdcovkou. Mám totiž veľmi rada promenády a móla. Predstava rannej kávy pri vode ma vždy upokojuje. A práve preto patrí Zurich medzi miesta, ktoré pre mňa majú tu správnu atmosféru.

EN: I like the cities on the water. I simply like the promenades and piers. I always can image a coffee in the morning somewhere close to the river, it calms me down. And thats why I like Zurich, it has this kind of atmosphere.

DSC_0587upr

SK: Je to zvláštne, ale v poslednej dobe sa mi páči modrá alebo modro biela kombinácia. Pre niekoho možno nepochopiteľné, ale dlho som modrú nemala rada. Možno je to len vplyvom trendov. Dlho som premýšľala aký kúsok v tomto prevedení bude visieť v mojej skrini. A nakoniec som sa rozhodla pre tento štýlový oversizes blazer s potlačou z F&F. Veľmi sa mi páčila samotná potlač i materiál. Výborne sa kombinuje s denimom, krémovými či bielymi odtieňmi. Kúpili ste si i vy nejaký kúsok, do ktorého ste zbláznené?

EN: Its kind of weird but lately I like blue color or blue and white combination. For some people it can sound strange but I didnt like blue color very long time. Maybe I changed my mind because of fashion trends influence. I was thinking what piece in this color combination will be hanging in my wardrobe. In the end I decided for this stylish oversized printed blazer from F&F. I really like the pattern and material. I like to style it with denim and nude or white shades. Did you buy some piece lately that you really like?

DSC_0596upr DSC_0570upr DSC_0558 DSC_0548upr

Celý outfit/ Whole outfit-F&F