RECENZIE A EVENTY

Máte problematickú pleť?

SK: Problematická pleť už dávno nie je žiaden fenomén. Ženy, ale i muži sa s ňou stretávajú nielen v pubertálnom období, ale i neskôr. Zlá životospráva, časté zmeny podnebia, ale i nesprávna starostlivosť o pleť dokáže napáchať veľa škody. A tie je potrebné napraviť. Základom je spoznať pôvod. Uvediem príklad: mám 28, podnebie som zmenila niekoľkokrát, s čím súvisí i iná voda a strava. Až do minulého roka v auguste som riešila problematickú pleť. Kožný lekár mi nepomohol, tak som hľadala ďalej. So zmenou stravy a životosprávy som potrebovala zmeniť i kozmetiku. Aký má predsa zmysel, že zameníte jedálniček za zdravší, ale na tvár si budete nanášať chemikálie? A tak som sa úplnou náhodou dostala ku kozmeceutikám LARENS, ktoré neobsahujú žiadne parabény. Naopak obsahujú bio peptidy, ktoré slúžia na prenos aktívnych látok do hĺbky kože, koloidné striebro, ktoré má antibakteriálne účinky, kolagén, ktorý zvyšuje pružnosť pokožky, kremík, ktorý upravuje tvorbu kožného mazu a v neposlednom rade vitamín C, ktorý okysličuje, rozjasňuje a vyživuje pleť. Moja pleť je teraz vyživená, hydratovaná a čo je dôležité, problémy s ňou zmizli!

EN: Problematic skin is not phenomenon anymore. Women but also men meet this problem not only in teenage but also later. Wrong living, change of climate but also wrong skin care can make a lot of damage. And we need to fix it. The point is to get know the background. For example: Im 28, I changed the climate many times what included also different water and meal. Until August last year I had a problem with my skin. Dermatologist didnt help me so I needed to find another solution. As I changed my food and living habits I had to change also the cosmetic. There is no sense to eat healthy but use the cosmetics which includes chemicals. Thats why I decided for LARENS which dont include any parabens. But they include organic peptides which help to move active solids to depth of skin, colloid argent which has antibacterial effects, collagen which increases elasticity of your skin, silicon which adjusts creation of sebum and also C-vitamin which oxidates and nourishes the skin. My skin is no nourished, moisturized and what is the most important, the problematic skin is away!

The results after 56 days

56

SK: Kozmetiku Larens používam presne od Augusta 2015 a naozaj si ju nemôžem vynachváliť. Začala som so základnými produktami, ktoré sú potrebné na dokonale čistú a vyživenú pokožku. Odličovacia micelárna voda, ktorou si bez problémou odlíčite i oči. Nedráždi pokožku a veľmi príjemne vonia. Peptidové sérum na tvár, ktoré okrem iného obsahuje i ektoín a reguluje činnosť mazových žliaž v koži. A posledným produktom zo základného balíčka je hydratačný krém, ktorý je vhodný i počas dňa, ale i na noc. Je vhodný pre všetky typy pleti, hydratuje a regeneruje do hĺbky. Keďže ja osobne neznášam suché pery, tak som si ešte ako bonus zakúpila balzam na pery, na ktorý nedám dopustiť. Už mám asi štvrtý!!!:)

EN: I started to use Larens cosmetics since August 2015 and I have to say, Im very happy with it. I started with basis package which is needed for a clean and hydrated skin. Micellar loation which you can use as make-up remover is perfect for a sensitive skin also and smells very nice. Serum Face Repair Spray includes Ectoin and regulates an activity of sebaceous glands in the skin. The last product is base moisturizer which is suitable for day and night and also suitable for all types of skin, it moisturizes and regenerates in depth. As I really dont like dry lips I also bought lip balm that is simply the best. Its my fourth!!!:)

larens

EN: Here you can see the result after 21 days only!

21

EN: Here you can see the result after 14 days only!

14

SK: Viac o produktoch na: Zdravá pleť.