MÓDA

Záhradná párty

Každá žena sa poteší kytici kvetov alebo len jednému kvietku. Je to prejav úcty, rešpektu alebo lásky. Mám veľa obľúbených druhov. Milujem žlté tulipány, biele ruže, ale i pivónie. Tie nám dokonca kedysi rástli za domom. Môj byt je ladený do biela. Vždy ma nadchne kvetina alebo rastinka v kvetináči. Veľmi pekne to osvieži interiér a pôsobí to prirodzene. Aké kvety máte najradšej vy?

Bratislava je síce hlavným mestom, ale stačí, keď zájdete kúsok ďalej a už ste v lese. Napríklad i v Karlovej Vsi. Nájdete tam toľko zelene, že máte pocit, akoby ste ani neboli v meste. V Karlovke je i botanická záhrada. Nikdy predtým som tam nebola a bola to chyba. Je úplne nádherná. I preto sme sa tam spolu s kamoškami rozhodli prejsť a urobiť pár pekných záberov. Obliekla som si tieto nádherné kvetinové maxi šaty. Veď prečo si neobliecť kvetinové šaty a sandály na vysokom opätku do botanickej záhrady? #leboleto Tentokrát fotila veľmi talentovaná Dora a líčila šikovná Natália.

Ešte sa vrátim k šatám. Nikdy predtým som si nemyslela, že raz budem nosiť maxi šaty a k tomu ešte tak rada. Máloktoré mi totiž sadnú ako uliate. Nemám úplne proporčnú postavu a preto mám občas problém nájsť kúsok, ktorý by vyzdvihol prednosti a zakryl nedostatky. A práve tieto šaty to splnili. Vytvarovali mi postavu, zvýraznili pás, no volány a odhalené ramená vytvorili oveľa proporčnejšiu siluetu a tak som sa zo šiat vytešovala o sto šesť. Skvelé je, že sa dajú nosiť na rozličné príležitosti akými je svadba v lete, ale i na bežný deň či na dovolenku. Stačí pridať džínsovú vestu a espadrilky. 🙂

Šaty, sandály, klobúk – Zoot, Okuliare – Prada, Šperky – Blogerinas