Záhradná párty

Záhradná párty

Každá žena sa poteší kytici kvetov alebo len jednému kvietku. Je to prejav úcty, rešpektu alebo lásky. Mám veľa obľúbených druhov. Milujem žlté tulipány, biele ruže, ale i pivónie. Tie nám dokonca kedysi rástli za domom. Môj byt je ladený do biela. Vždy ma nadchne kvetina alebo rastinka v kvetináči. Veľmi pekne to osvieži interiér a pôsobí to prirodzene. Aké kvety máte najradšej vy?

Bratislava je síce hlavným mestom, ale stačí, keď zájdete kúsok ďalej a už ste v lese. Napríklad i v Karlovej Vsi. Nájdete tam toľko zelene, že máte pocit, akoby ste ani neboli v meste. V Karlovke je i botanická záhrada. Nikdy predtým som tam nebola a bola to chyba. Je úplne nádherná. I preto sme sa tam spolu s kamoškami rozhodli prejsť a urobiť pár pekných záberov. Obliekla som si tieto nádherné kvetinové maxi šaty. Veď prečo si neobliecť kvetinové šaty a sandály na vysokom opätku do botanickej záhrady? #leboleto Tentokrát fotila veľmi talentovaná Dora a líčila šikovná Natália.

Ešte sa vrátim k šatám. Nikdy predtým som si nemyslela, že raz budem nosiť maxi šaty a k tomu ešte tak rada. Máloktoré mi totiž sadnú ako uliate. Nemám úplne proporčnú postavu a preto mám občas problém nájsť kúsok, ktorý by vyzdvihol prednosti a zakryl nedostatky. A práve tieto šaty to splnili. Vytvarovali mi postavu, zvýraznili pás, no volány a odhalené ramená vytvorili oveľa proporčnejšiu siluetu a tak som sa zo šiat vytešovala o sto šesť. Skvelé je, že sa dajú nosiť na rozličné príležitosti akými je svadba v lete, ale i na bežný deň či na dovolenku. Stačí pridať džínsovú vestu a espadrilky. 🙂

Šaty, sandály, klobúk – Zoot, Okuliare – Prada, Šperky – Blogerinas