MÓDA

Večný denim

SK:Milujem denim ako taký. Výborne sa nosí, je pohodlný, ľahko sa kombinuje a je skvelý na cestovanie. I preto som si do svojho šatníka zakúpila nové skinny džínsy, ako i džínsovú košeľu z F&F. Na leto preferujem svetlý denim, ktorý rada kombinujem s bielou alebo výraznejšou farbou a vzormi, či už ide o pásiky alebo kvetinovú potlač.

EN: I love denim. Its perfect to wear, its comfy and very easy to style. Thats why I bought new skinny jeans and denim shirt last month. During a summer I prefer to wear light denim which I like to style with white or any bright color or patterns as stripes or floral print.

SK: Takto som stretla niekoľko veľmi milých Slovákov, žijúcich v Zurichu. A boli to milé stretnutia:) Nemôžem si pomôcť, ale atmosféra tohto mesta je jednoducho skvelá. Promenáda, loďky, v pozadí lesy a keď máte také šťastie ako ja, natrafíte i na pár miestnych umelcov, ktorí vám spríjemnia jarnú či poobednú kávu pri vode.

EN: In this outfit I met few Slovak people living in Zurich. And it was very nice:) I cant help myself but I love this city. The promenade, the boats and a wood behind the sea. And if you are lucky you can also meet some local musicians or artists who will make your day much more special.

DSC_0611upr DSC_0627upr

SK: S týmto náhrdelníkom a kabelkou sa vám  musím pochváliť, bola to skvelá kúpa počas zliav F&F. Koralová farba kabelky sa skvelo dopĺňa s denimom a náhrdelník oživí každý jeden outfit!

EN:I have to show you this crossbody bag in coral and also this statement necklace which I bought in sale in F&F and that are perfect match with denim but also any other fabric.

DSC_0632upr DSC_0634upr

Použité/Used: oblečenie a doplnky( the clothes and accessories)-F&F